HAKKIMIZDA

Firmamız Toksu Pompa Sondaj Mak. Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti. 2006 yılında Konya da kurulmuştur. Firmamızın esas faaliyet konusu dalgıç ve dikmilli derinkuyu su pompaları imalatı ve sondaj işletmeciliğidir. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tok liderliğinde kurulan firmamız yine Şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tok'un sektördeki 35 yılı aşkın deneyimi ve tecrübeleri sayesinde 3.5 yıllık kısa bir süre içerisinde Türkiye geneline ismini duyurabilmiştir.

Tarımsal sulamada etkin rol oynayan firmamız dalgıç ve dikmilli derinkuyu su pompaları konusunda en uygun çözümlemeleri Türk çiftçisine bununla birlikte Türk tarımına sunmaktadır. Günümüzde girdi maliyelerinin de artmasından dolayı firmamız, imalatında daha az enerji ve daha az yakıtla yüksek verimli pompalara, ulaşmayı hedeflemekte, yönetim ve üretim sürecini bu amaç doğrultusunda planlamaktadır.Üretmiş olduğumuz kaliteli ürünleri yüksek müşteri memnuniyeti çerçevesinde kaliteli servis ağımızla desteklemekteyiz. Ayrıca firmamız 2009 yılı ile birlikte faaliyetlerine derinkuyu sondaj işletmeciliğini de eklemiş bulunmaktadır. 600 mt kapasiteli sondaj makinelerimizle derinkuyu su sondajı kazımlarında kaliteli hizmetlerimizde sürdürmekteyiz. Bununla birlikte firmamız sektöründe Türkiye'de öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Yapmış olduğumuz protokollerle müşterilerimizin ürün ve hizmet alımlarında kredi ve teşvik desteklerinden faydalanmasını da sağlamaktayız. Firmamız faaliyetlerini, 4000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş fabrikası ve teknolojik makine parkuruyla, Konya Kostim Özel Organize Sanayi Bölgesi'nde sürdürmektedir.

Toksu Pompa Sondaj Mak. Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti.  olarak amacımız dalgıç ve dikmilli derinkuyu su pompaları ve sondaj işletmeciliği konusunda yüksek kalitedeki ürün ve hizmetleri en uygun şekilde müşterilerimize sunmaktır.

Toksu Pompa Sondaj Mak. Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti. farklılıklar yaratarak, kalıcı üstünlükler sağlayarak, Türk Tarımına Türk Sanayisine ve Türk Ekonomisine katkıda bulunmaktır.